2015. évi eredmények

Helyezés Lányok Iskola
1. évfolyam
1. Szmolár Anna Boglárka Fazekas Mihály Általános Iskola
2. Fekete Rebeka Bárdos Lajos Általános Iskola
különdíjas Lőrincz-Rainiss Lia Óvodából fölversenyzett
3. Medve Rozi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2. évfolyam
1. Kapuvári Liliána Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2. Zarándi Dorottya Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. Makai Liza Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. évfolyam
1. Avarkeszi Dóra Szent István Általános Iskola
2. Gedeon Réka Szent István Általános Iskola
3. Nyárádi Fanni Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
4. évfolyam
1. Sike  Lili Szent István Általános Iskola
2. Holló Réka Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. Egri Luca Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
5. évfolyam
1. Stróbl Lara Fazekas Mihály Általános Iskola
2. Fekete Flóra  Bárdos Lajos Általános Iskola
3. Győrffy Sára Szent István Általános Iskola
6. évfolyam
1. Nyíri Virág Fazekas Mihály Általános Iskola
2. Takács Viktória Radnóti Miklós Gimnázium
3. Junia Brigitta Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
7. évfolyam
1. Tóth Sára Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2. Budavári Júlia Bárdos Lajos Általános Iskola
3. Völgyi Virág Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
8. évfolyam
1. Glasza Nóra Bárdos Lajos Általános Iskola
2. Baracskai Petra Fazekas Mihály Általános Iskola
3. Previz Fanni Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

 
Helyezés Fiúk Iskola
1. évfolyam
1. Kalász Bertold Fazekas Mihály Általános Iskola
2. Simon Benedek  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. Alairshi Zoltán Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2. évfolyam
1. Apfel Bálint Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2. Paksai Roland Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. Gál István Zsombor Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. évfolyam
1. Szűcs Tamás Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2. Szmolár Levente Fazekas Mihály Általános Iskola
3. Mika Botond Fazekas Mihály Általános Iskola
4. évfolyam
1. Harmati Ambrus Szent István Általános Iskola
2. Juhász Zétény Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. Simon Balázs Fazekas Mihály Általános Iskola
5. évfolyam
1. Monoki Milán Bárdos Lajos Általános Iskola
2. Galovszky Zsolt Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. Bernáth Martin Fazekas Mihály Általános Iskola
6. évfolyam
1. Jónás Márk Szent István Általános Iskola
2. Nyárádi Roland Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. Rácz Dávid Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
7. évfolyam
1. Dankó Péter Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2. Péntek Kristóf Szent István Általános Iskola
3. Pozáczky Ádám Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
8. évfolyam
1. Horváth Róbert Bárdos Lajos Általános Iskola
2. Jónás Dominik Szent István Általános Iskola
3. Monoki Marcell Bárdos Lajos Általános Iskola

 

Elérhetőség

Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola 2120 Dunakeszi
Garas utca 26.

OM: 037314
Tankerületi azonosító: PC2401
Munkaidőben,
Titkárság:
+36-30-682-4782
Intézményvezető:
+36-30-682-4650
iskola@dunakeszikorosi.hu