Év végi eredmények 2015. június

Név

Verseny megnevezése

Helyezés

Osztály

Felkészítő

Kosz Teodóra

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 7. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Nyárádi Fanni

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 7. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Garamvölgyi Géza

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 7. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Nagy Gábor

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 7. hely

3. b

Tripsó Gáborné

 

Fórián Nikolett

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 11. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Kiss Gerő

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 11. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Szabó Vera

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 11. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Rieger Barna

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 11. hely

3. b

Tripsó Gáborné

 

Balogh Szonja

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei 3. hely

3.b

Tripsó Gáborné

Kosz Teodóra

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei 3. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Árpás Dóra

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei 3. hely

3.b

Tripsó Gáborné

Hável Ádám

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei 3. hely

3. b

Tripsó Gáborné

 

Bánki Laura

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei 7. hely

4. b

Horváthné H.Gabriella

Dencső Dorina

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei 7. hely

4. b

Horváthné H. Gabriella

Szász Orsolya

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei 7. hely

4. b

Horváthné H. Gabriella

Gyetvai Fürtike

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei 7. hely

4. b

Horváthné H. Gabriella

 

Horváth Lili

Gérecz Attila Vers- és Prózamondó Versillusztráció Verseny

Tankerületi 1. hely

8. c

Maglai Andrea

 

Kelenczés Edina

Városi Helytörténeti Verseny

Városi 1. hely

7. b

Gál Erzsébet

Neuhauser Natalie

Városi Helytörténeti Verseny

Városi 1. hely

7. b

Gál Erzsébet

Papp Bettina

Városi Helytörténeti Verseny

Városi 1. hely

7. b

Gál Erzsébet

Rácz Krisztina

Városi Helytörténeti Verseny

Városi 1. hely

7. c

Gál Erzsébet

 

Pintér András

Varga Tamás Matematika Verseny

Megyei döntős

7. a

Csákó Józsefné

Markovics Dániel

Varga Tamás Matematika Verseny

Megyei döntős

8. c

Csákó Józsefné

Prevíz Fanni

Varga Tamás Matematika Verseny

Megyei döntős

8. a

Csákó Józsefné

Zboray Lilla

Varga Tamás Matematika Verseny

Megyei döntős

8. c

Csákó Józsefné

 

Markovics Dániel

Varga Tamás Matematika Verseny

Országos döntős

8. c

Géczy Borbála

 

Gál Emese Réka

Városi Matematika Verseny

Városi 2. hely

6.b

Harcsárné Rozgonyi Enikő

Markovics Dániel

Városi Matematika Verseny

Városi 2. hely

8. c

Csákó Józsefné

 

Balogh Szonja

Garay Gondolkodtató Matematika V.

Tankerületi 3. hely

3. b

Tripsó Gáborné

 

Balogh Szonja

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Megyei döntős

3. b

Tripsó Gáborné

Tóth Dániel

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Megyei döntős

4. a

Kellnerné Géczy Ágnes

 

Fórián Nikolett

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 2. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Nyárádi Fanni

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 10. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Balogh Szonja

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 14. hely

3. b

Tripsó Gáborné

Bátori Szófia

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 12. hely

2. d

Belányiné Kónya Katalin

Juhász Zétény

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 23. hely

4. c

Fehérné Arnóczki Éva

Kormos Dávid

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 32. hely

4. a

Kellnerné Géczy Ágnes

Passa Veronika

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 41. hely

4. c

Fehérné Arnóczki Éva

Szikszai Máté

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 28. hely

7. c

Kuki Lászlóné

Tóth Dániel

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 47. hely

4. a

Kellnerné Géczy Ágnes

Kosz Teodóra

Kenguru Nemzetközi Matematika

Megyei 55. hely

3. b

Tripsó Gáborné

 

Fórián Nikolett

Kenguru Nemzetközi Matematika

Országos 28. h.

3. b

Tripsó Gáborné

 

Fórián Nikolett

Kőrösi Tehetséggondozó Matematika

Tankerületi 3.

3. b

Tripsó Gáborné

Tóth Dániel

Kőrösi Tehetséggondozó Matematika

Tankerületi 2.

4. a

Kellnerné Géczy Ágnes

Gál Emese Réka

Kőrösi Tehetséggondozó Matematika

Tankerületi 3.

6. b

Harcsárné Rozgonyi Enikő

Pintér András

Kőrösi Tehetséggondozó Matematika

Tankerületi 2.

7. a

Csákó Józsefné

Szikszai Máté

Kőrösi Tehetséggondozó Matematika

Tankerületi 3.

7. c

Kuki Lászlóné

 

Zboray Lilla

Teleki Pál Országos Földrajz- Földtan Verseny

Megyei 8. hely

8. c

Szabó Gábor

Markovics Dániel

Teleki Pál Országos Földrajz- Földtan Verseny

Megyei 14. hely

8. c

Szabó Gábor

Pintér András

Teleki Pál Országos Földrajz- Földtan Verseny

Megyei 20. hely

7. a

Szabó Gábor

Papp Bettina

Teleki Pál Országos Földrajz- Földtan Verseny

Megyei 23. hely

7. c

Szabó Gábor

 

Kelenczés Edina

Herman Ottó Országos Természetismereti Verseny

Országos döntős

7. b

Szádóczki Tamás

 

Giczi Dominik

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Megyei 1. hely

7. c

Szádóczki Tamás

Petrényi Olivér

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Megyei 1. hely

7. c

Szádóczki Tamás

Szikszai Máté

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Megyei 1. hely

7. c

Szádóczki Tamás

Tatár Péter

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Megyei 1. hely

7. c

Szádóczki Tamás

 

Borzák Petra

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Megyei 4. hely

7. a

Szádóczki Tamás

Magát Milán

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Megyei 4. hely

7. a

Szádóczki Tamás

Papp Vivien

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Megyei 4. hely

7. a

Szádóczki Tamás

Pintér András

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Megyei 4. hely

7. a

Szádóczki Tamás

 

Giczi Dominik

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Országos 12. hely

7. c

Szádóczki Tamás

Petrényi Olivér

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Országos 12. hely

7. c

Szádóczki Tamás

Szikszai Máté

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Országos 12. hely

7. c

Szádóczki Tamás

Tatár Péter

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Országos 12. hely

7. c

Szádóczki Tamás

 

Giczi Dominik

London Bridge Országos Angol Tesztverseny

Országos döntő

7. c

Péter Ágnes

 

Fórián Zsófia

Német Országismereti Vetélkedő

Városi 1. hely

5. b

Planicska Szilvia

Kokavecz Richárd

Német Országismereti Vetélkedő

Városi 1. hely

5. b

Planicska Szilvia

Kokavecz Zoltán

Német Országismereti Vetélkedő

Városi 1. hely

5. b

Planicska Szilvia

Makrai Ábel

Német Országismereti Vetélkedő

Városi 1. hely

5. b

Planicska Szilvia

Virág Fanni

Német Országismereti Vetélkedő

Városi 1. hely

5. b

Planicska Szilvia

 

Jedlica Zsófia Tavaszka

Angol Országismereti Vetélkedő

Városi 4. hely

6. c

Jedlicané Borsos Magdolna

Palkó Zalán

Angol Országismereti Vetélkedő

Városi 4. hely

6. c

Jedlicané Borsos Magdolna

Szlivka Liza

Angol Országismereti Vetélkedő

Városi 4. hely

6. c

Jedlicané Borsos Magdolna

Tóth Gréta

Angol Országismereti Vetélkedő

Városi 4. hely

6. c

Jedlicané Borsos Magdolna

 

Kokavecz Zoltán

Hétmérföld rajzpályázat

Országos 1. hely

5. b

Gál Erzsébet

 

Kokavecz Zoltán

Kálti Márk Országos Történelem V.

Országos

5. b

Gál Erzsébet

 

Kelenczés Edina

Népek Tavasza Országos Történelmi Csapatverseny

Országos 3. hely

7. b

Gál Erzsébet

Menyhárt Maja

Népek Tavasza Országos Történelmi Csapatverseny

Országos 3. hely

7. b

Gál Erzsébet

Neuhauser Natalie

Népek Tavasza Országos Történelmi Csapatverseny

Országos 3. hely

7. b

Gál Erzsébet

Rácz Krisztián

Népek Tavasza Országos Történelmi Csapatverseny

Országos 3. hely

7. b

Gál Erzsébet

Szabó Bianka

Népek Tavasza Országos Történelmi Csapatverseny

Országos 3. hely

7. b

Gál Erzsébet

 

Földi Blanka

Tiszán innen… népdaléneklési v.

Megyei-területi 3. hely

3. b

Dászkál Dóra

 

Gál Emese Réka

Országos Csecsemőgondozási V.

Megyei-területi 2. hely

6. b

Barnákné Szalai Anita

Együd Szabina

Országos Csecsemőgondozási V.

Megyei-területi 2. hely

6. b

Barnákné Szalai Anita

Jónás Petra

Országos Csecsemőgondozási V.

Megyei-területi 2. hely

6. b

Barnákné Szalai Anita

 

Elérhetőség

Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola 2120 Dunakeszi
Garas utca 26.

OM: 037314
Tankerületi azonosító: PC2401
Munkaidőben,
Titkárság:
+36-30-682-4782
Intézményvezető:
+36-30-682-4650
iskola@dunakeszikorosi.hu