Alpesi sí:

   
Junia Brigitta: "A" kategóris 3. korcsoportos diákolimpia 1. hely
Országos Bajnokság 4. hely, óriás műlesiklás
Országos Bajnokság 5. hely, összetett
Magyar Bajnokság OB GS 6. hely
Magyar Bajnokság OB SL 4. hely
Magyar Bajnokság OB SL+GS 4. hely

Úszás:

   
Tóth Sára:            100 m pillangó országos rangista 2. hely
4*50 m női vegyes váltó korosztályos rekorder
Triatlon diákolimpia "B" kategória országos 2. hely

Karate:

   
Szűcs Alexandra: Magyar Bajnokság 3. hely
Veres Patrik: UP Magyar Bajnokság kumite 2. hely
UP Magyar Bajnokság kata 2. hely
Magyar Bajnokság csapat 1. hely
Radnóti Kupa országos 2. (kata) és 3. (kumite) hely
Országos utánpótlás verseny 2. hely
Székely Torony Mikulás Kupa 1. és 2. hely
Bátori Szófia: Wadokai Magyar Bajnokság 1. forduló 1. hely (kumite)
Wadokai Magyar Bajnokság 1. forduló 1. hely (kihon)
Wadokai Magyar Bajnokság 2. forduló 2. hely (ZKD)
Wadokai Magyar Bajnokság 2. forduló 2. hely (ippon kumite)

 

 

 

 

 

 

Birkózás:

   
Gubicz Áron: Magyar Bajnokság országos 3. hely, szabadfogás, 58 kg-osok

Kézilabda:

   
Stranigg Zsófia: U13-as Országos Bajnokság 2. hely                          

Aerobic:

   
Marton Nikolett: Magyar Kupa - Aerodance 1. hely     
           
           - Aerobic Grandis Up 2 2. hely           
Magyar kupa 2. forduló csoport 2. hely
Magyar kupa 3. forduló 3. hely
Magyar kupa, döntő (nemzetközi) 2. hely
Magyar Kupa 1. (Pécs) 1. hely (2014)

Jégtánc:

   
Gál Zoé: Jégtánc Magyar Bajnokság BUDAPEST 1. hely
Országos Bajnokság 1. hely

Műkorcsolya:

   
Balogh Szofia: 9. AVAS Kupa Nemzetközi Bajnokság Rekreáció A2 2. hely
9. AVAS Kupa Magyar Bajnokság A2 1. hely

Gumiasztal:

   
Bodrogi Viktória: Trampoline Magyar Bajnokság 11. hely (egyéni)        
TRA Magyar Bajnokság 6. hely

Falmászás:

   
Androvics Zoltán: Magyar Bajnokság gyorsasági ifi „B” 3. hely  
Magyar Bajnokság nehézségi ifi „B” 3. hely 
Magyar Bajnokság boulder ifi „B” 3. hely 
Kóródi Réka: Magyar Bajnokság gyorsasági (gyermek) 2. hely    
Magyar Bajnokság nehézségi (gyermek) 2. hely
Vígh Diána: Magyar Bajnokság Boulder (serdülő) 3. hely
Führer Dávid: Magyar Bajnokság Boulder (serdülő) 2. hely

 

 

 


 

 

 

 

Elérhetőség

Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola 2120 Dunakeszi
Garas utca 26.

OM: 037314
Tankerületi azonosító: PC2401
Munkaidőben,
Titkárság:
+36-30-682-4782
Intézményvezető:
+36-30-682-4650
iskola@dunakeszikorosi.hu