Félévi eredmények 2015. január

Név Verseny megnevezése Helyezés Osztály Felkészítő
Kosz Teodóra Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei 7. hely 3. b Tripsó Gáborné
Nyárádi Fanni Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei 7. hely 3. b Tripsó Gáborné
Garamvölgyi Géza Gábor Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei 7. hely 3. b Tripsó Gáborné
Nagy Gábor Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei 7. hely 3. b Tripsó Gáborné
 
Fórián Nikolett Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei 11. hely 3. b Tripsó Gáborné
Kiss Gerő Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei 11. hely 3. b Tripsó Gáborné
Szabó Vera Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei 11. hely 3. b Tripsó Gáborné
Rieger Barna Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei 11. hely 3. b Tripsó Gáborné
 
Balogh Szonja Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei 3. hely 3.b Tripsó Gáborné
Kosz Teodóra Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei 3. hely 3. b Tripsó Gáborné
Árpás Dóra Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei 3. hely 3. b Tripsó Gáborné
Hável Ádám Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei 3. hely 3. b Tripsó Gáborné
 
Bánki Laura Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei 7. hely 4. b Horváthné Homonnai Gabriella
Dencső Dorina Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei 7. hely 4. b Horváthné Homonnai Gabriella
Szász Orsolya Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei 7. hely 4. b Horváthné Homonnai Gabriella
Gyetvai Fürtike Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei 7. hely 4. b Horváthné Homonnai Gabriella
 
Horváth Lili Gérecz Attila Vers- és Prózamondó Versillusztráció Verseny Tankerületi 1. hely 8. c Maglai Andrea
 
Ribárszki Sára Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 2. a Törökné Baráth Andrea
Baráth Regina Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 2. b Fias Zsuzsanna
Goldfinger Laura Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 2. d Belányiné Kónya Kata
Apfel Bálint Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 2. a Törökné Baráth Andrea
Makrai Nátán Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 2. b Fias Zsuzsanna
Tóth Levente Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 2. d Belányiné Kónya Kata
Erdős Kinga Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 3. b Tripsó Gáborné
Havas Dóra Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 3. a Brundáné Juhász Éva
Orosz Eszter Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 3. a Brundáné Juhász Éva
Reményi Adrienn Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 3. a Brundáné Juhász Éva
Polányi Márk Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 3. a Brundáné Juhász Éva
Nagy Gergely Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 3. b Tripsó Gáborné
Garamvölgyi Géza Gábor Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 3. b Tripsó Gáborné
Gál Zoé Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Egri Luca Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Varga Emma Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 4. c Dászkál Dóra
Ruff Bence Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Kántor Kristóf Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 4. c Dászkál Dóra
Juhász Zétény Füzet Szépségverseny Iskolai 1. hely 4. c Dászkál Dóra
 
Kelenczés Edina Városi Helytörténeti Verseny (csapat) Városi 1. hely 7. b Gál Erzsébet
Neuhauser Natalie Városi Helytörténeti Verseny (csapat) Városi 1. hely 7. b Gál Erzsébet
Papp Bettina Városi Helytörténeti Verseny (csapat) Városi 1. hely 7. b Gál Erzsébet
Rácz Krisztina Városi Helytörténeti Verseny (csapat) Városi 1. hely 7. c Gál Erzsébet
 
Pintér András Varga Tamás Matematika Verseny Megyei döntős 7. a Csákó Józsefné
Markovics Dániel Varga Tamás Matematika Verseny Megyei döntős 8. c Csákó Józsefné
Prevíz Fanni Varga Tamás Matematika Verseny Megyei döntős 8. a Csákó Józsefné
Zboray Lilla Varga Tamás Matematika Verseny Megyei döntős 8. c Csákó Józsefné
 
Gál Emese Réka Városi Matematika Verseny Városi 2. hely 6.b Harcsárné Rozgonyi Enikő
Markovics Dániel Városi Matematika Verseny Városi 2. hely 8. c Csákó Józsefné
 
Kokavecz Zoltán Hétmérföld rajzpályázat (Mezőgazdasági Múzeum) Országos 1. hely 5. b Gál Erzsébet
         
Szőke István Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 8. a Kellnerné Géczy Ágnes
Faragó Ákos Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 8. a Kellnerné Géczy Ágnes
Stranigg Zsófia Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 8. a Kellnerné Géczy Ágnes
Nagy Iván Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 8. c Kellnerné Géczy Ágnes
Fekete Bendegúz Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 7. b Kellnerné Géczy Ágnes
László Krisztofer Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 7. b Kellnerné Géczy Ágnes
Tatár Péter Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 7. c Kellnerné Géczy Ágnes
Tóth Sára Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 7. a Kellnerné Géczy Ágnes
Bíró Benedek Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 6. c Kellnerné Géczy Ágnes
Rácz Dávid Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 6. c Kellnerné Géczy Ágnes
Junia Brigitta Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 6. a Kellnerné Géczy Ágnes
Nyárádi Roland Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 6. a Kellnerné Géczy Ágnes
Kokavec Richárd Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 5. b Kellnerné Géczy Ágnes
Kokavec Zoltán Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 5. b Kellnerné Géczy Ágnes
Horváth Botond Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 5. b Kellnerné Géczy Ágnes
Tatár Szabina Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 5. a Kellnerné Géczy Ágnes
Pozsár Ramóna Városi Sárkányhajó Verseny Városi 1. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
 
Gál Zoé (II.kcs.) Sződi Futóverseny Mezei Futó Diákolimpia 3. hely 4. a  
Pozsár Ramóna (II. kcs.) Sződi Futóverseny Mezei Futó Diákolimpia 6. hely 4. a  
Király Nándor (III. kcs) Sződi Futóverseny Mezei Futó Diákolimpia 4. hely 6. a  
Tóth Sára (IV. kcs.) Sződi Futóverseny Mezei Futó Diákolimpia 3. hely 7. a  
 
Gál Zoé Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Csapat Kistérségi 3. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Egri Luca Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Csapat Kistérségi 3. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Vándor András Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Csapat Kistérségi 3. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Neszmély Márk Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Csapat Kistérségi 3. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Kovács Levente Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Csapat Kistérségi 3. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Pozsár Ramóna Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Csapat Kistérségi 3. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Pozsár Ramóna Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Egyéni Kistérségi 1. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Gál Zoé Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Egyéni Kistérségi 2. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Egri Luca Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Egyéni Kistérségi 3. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Neszmély Márk Fóti Gyalogkakukk Kistérségi  Futóverseny Egyéni Kistérségi 2. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
 
Alarishi Zoltán Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 1. a Kellnerné Géczy Ágnes
Zarádni Dorotya Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 2. a Kellnerné Géczy Ágnes
Erdész Ádám Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 3. a Kellnerné Géczy Ágnes
Pozsár Ramóna Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Vándor András Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 4. a Kellnerné Géczy Ágnes
Dallos Alíz Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 5. a Kellnerné Géczy Ágnes
Varga Bence Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 5. a Kellnerné Géczy Ágnes
Hujber Benita Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 6. a Kellnerné Géczy Ágnes
Király Nándor Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 6. a Kellnerné Géczy Ágnes
Tóth Sára Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 7. a Kellnerné Géczy Ágnes
Dankó Péter Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 7. a Kellnerné Géczy Ágnes
Stranigg Zsófia Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 8. a Kellnerné Géczy Ágnes
Racsics Ferenc Kegyeleti Váltó Futás (Városi,csapat,  Október 6.) Városi 2. hely 8. b Kellnerné Géczy Ágnes
 
Bagóczki Bettina IV. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 1. hely 8. a Kántor Anikó
Katsanevaki Vanessza IV. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 1. hely 8. a Kántor Anikó
Kubinyi Dóra IV. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 1. hely 8. c Kántor Anikó
László Dorka IV. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 1. hely 8. a Kántor Anikó
Prevíz Fanni IV. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 1. hely 8. a Kántor Anikó
Kubinyi Rita IV. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 1. hely 6. a Kántor Anikó
Pécz Vivien IV. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 1. hely 6. a Kántor Anikó
   
Billege Cintia III. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 2. hely 6. a Kántor Anikó
Csombor Leticia III. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 2. hely 5. c Kántor Anikó
Erdős Lilla III. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 2. hely 6. b Kántor Anikó
Gál Emese Réka III. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 2. hely 6. b Kántor Anikó
Hollósy Nóra Laura III. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 2. hely 5. b Kántor Anikó
Kenders Jázmin III. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 2. hely 6. a  Kántor Anikó
Kubinyi Rita III. Kcs. Körzeti Kézilabda Diákolimpia Körzeti 2. hely 6. a  Kántor Anikó
   
Kovács Vince Bárdos Labdarúgó Kupa  Városi 1. hely 4. a Meggyes Péter
Vándor András Bárdos Labdarúgó Kupa  Városi 1. hely 4. a Meggyes Péter
Pozsár Ramóna Bárdos Labdarúgó Kupa  Városi 1. hely 4. a Meggyes Péter
Szikszai Gergely Bárdos Labdarúgó Kupa  Városi 1. hely 4. a Meggyes Péter
Rétvári Gergely Bárdos Labdarúgó Kupa  Városi 1. hely 4. b Meggyes Péter
Kajos András Bárdos Labdarúgó Kupa  Városi 1. hely 4. c Meggyes Péter
Fábián Balázs Bárdos Labdarúgó Kupa  Városi 1. hely 3. a Meggyes Péter
Erdész Ádám Bárdos Labdarúgó Kupa  Városi 1. hely 3. a Meggyes Péter
Gyenes Ádám Bárdos Labdarúgó Kupa  Városi 1. hely 3. a Meggyes Péter
 
Tóth Sára Pest Megyei Úszó Diákolimpia 100 m pillangó Megyei 1. hely 7. a  
Tóth Sára Pest Megyei Úszó Diákolimpia 100 m gyors Megyei 1. hely 7. a  
 
Szalai Laura Markovics Röplabda Emléktorna Országos 4. hely 6. c Görög Hajnalka
Varga Maja Markovics Röplabda Emléktorna Országos 4. hely 6. c Görög Hajnalka
Papp Vivien Markovics Röplabda Emléktorna Országos 6. hely 7. a Görög Hajnalka
Kovács-Sipeki Cintia Markovics Röplabda Emléktorna Országos 6. hely 7. a Görög Hajnalka
Vígh Diána Markovics Röplabda Emléktorna Országos 6. hely 7. a Görög Hajnalka
Völgyi Virág  Markovics Röplabda Emléktorna Országos 6. hely 7. a Görög Hajnalka
Nagy Kornélia Markovics Röplabda Emléktorna Országos 6. hely 7. a Görög Hajnalka
Szobonya Boglárka Markovics Röplabda Emléktorna Országos 8. hely 6. c Görög Hajnalka
Tőli Rebeka Markovics Röplabda Emléktorna Országos 8. hely 6. c Görög Hajnalka
Jakab Cintia Markovics Röplabda Emléktorna Országos 8. hely 6. c Görög Hajnalka
Fórián Zsófia Markovics Röplabda Emléktorna Országos 37. hely 5. b Görög Hajnalka
Kurucz Laura Markovics Röplabda Emléktorna Országos 37. hely 5. b Görög Hajnalka
Baricz Bora Markovics Röplabda Emléktorna Országos 37. hely 4. c Görög Hajnalka
 
Vándor András Asztalitenisz Diákolimpia  1.hely 4. a Kellerné Géczy Ágnes
Őzse Gergő Asztalitenisz Diákolimpia  3.hely 5. a Kellerné Géczy Ágnes

 

Elérhetőség

Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola 2120 Dunakeszi
Garas utca 26.

OM: 037314
Tankerületi azonosító: PC2401
Munkaidőben,
Titkárság:
+36-30-682-4782
Intézményvezető:
+36-30-682-4650
iskola@dunakeszikorosi.hu